Windykacja sądowa i windykacja polubowna

Windykacja sądowa i windykacja polubowna
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Windykacja polubowna i Windykacja sądowa

Spłacaj długi

Nie wszystkim, ale niektórym ciężko jest odnaleźć się w świecie finansów. Ciągle im brakuje pieniędzy. Jeśli więc pojawia się szansa kredytu chętnie wyciągają po nie rękę. Ale kredyty trzeba spłacać. Co się dzieje kiedy zabraknie na spłatę długów?
Najpierw czeka nas windykacja polubowna. Zawsze najpierw firma, w której mamy dług, próbuje negocjować z nami warunki spłaty długu na innych niż wcześniej zawarte. Wyspecjalizowały się również firmy, które nasze długi odkupują i doliczając swoje koszty, upominają się o należność. W mediach nawet są reklamy takich firm, gdzie proponują nam miłą obsługę i pomoc w spłacie zadłużenia. Ale tak czy inaczej spłacić musimy. Ostateczność to windykacja sądowa.Tutaj już mamy do czynienia z nakazem spłaty zadłużenia. Oczywiście dług wzrasta o koszty sądowe i znów mamy więcej do spłaty. Tak, czy inaczej lepiej z windykacją nie mieć nic do czynienia. To zawsze oznacza dziesiątki listów, telefony i rosnące koszty spłaty kredytu. A przecież bierzemy kredyt właśnie dlatego, że tych pieniędzy nam brakuje.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Usługi rachunkowe Warszawa

    Księgowy z Warszawy poszukiwany Dobry księgowy to podstawa w każdej firmie. Warto zatrudnić we własnym przedsiębiorstwie osobę, która będzie za to odpowiedzialna i będzie zajmowała się tylko naszą rachunkowością. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszystko będzie skrupulatnie dopilnowane. Jednak taki „własny” księgowy to opłacalny etat tylko w przypadku dużych firm. Jeżeli ktoś prowadzi małą…

    Read more
  • Program do kantoru

  • Mała Toskania Knurów – pizzeria z dowozem

  • Doradca kredytowy

  • Ekonomia