System kolejkowy

System kolejkowy
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

system-kolejkowy-6W biznesie bywa różnie, każda firma mówi, że klient jest jej panem, jednak nie zawsze to się sprawdza w realiach. Kompetencje firm wychodzą w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z większą ilością klientów i to w takich sytuacjach kiedy klient musi czekać.

Problem klientów z kolejkami w miejscach publicznych rozwiązują takie systemy, które wspomagają prędkość załatwiania sprawy oraz określają miejsce klienta w całej gamie tej kolejki. System kolejkowy został opracowany właśnie po to, aby rozwiązywać problemy klientów.

W takim systemie każdy klient zna swój numerek, albo godzinę przyjęcia do okienka czy do kasy. Systemy kolejkowe stosowane są praktycznie w każdej większej firmie, gdzie mamy do czynienia z obsługą klienta. Spotyka się je w przychodniach, banku, supermarketach oraz w instytucjach jak urzędy.

Jeżeli chodzi o urzędy, systemy kolejkowe są dosyć młode w tym miejscach. Ale jak można zauważyć, nawet w Powiatowym urzędzie pracy wprowadzenie takiego sprzętu zaowocowało, zmniejszeniem się kolejek i bezsensownym czekaniu. Teraz każdy może się zarejestrować przez Internet, przez co osoba bezrobotna ma wskazany termin wizyty wraz z godziną. Oczywiście opóźnienia mogą się zdarzać, ale są to sporadyczne sytuacje, wynikające raczej z czynnika ludzkiego niż samego systemu czy jego wad.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • O sprzedaży pamiątek

    Biznes sprzedaży pamiątek może być całkiem dochodowy! Wiele zależy od tego, na jakiego klienta w danej chwili trafimy. Sprzedawanie pamiątek polega przede wszystkim na wzbudzeniu sentymentalnych reakcji w potencjalnym kliencie. Przeciętny sprzedawca pamiątek w czasie sezonu letniego jest w stanie zarobić sumę przekraczającą średnią krajową. 3000 złotych netto okazuje się normą, pod warunkiem, że sami…

    Read more
  • Elektroniczny obieg faktur

  • Usługi rachunkowe Warszawa

  • Usługi rachunkowe Piaseczno

  • Zakupy w Internecie