Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób urządzić garderobę?

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób urządzić garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być ogromna, żeby móc swobodnie trzymać tam stroje i utrzymać stosowny porządek. Swoją rolę będzie spełniać ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Można ją wtedy odizolować drzwiami przesuwnymi od pokoju i dalej będzie ona wyśmienicie spełniać swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane ubrania to najważniejszy czynnik, który ma wpływ na wystrój garderoby. Decyzja o tym, czy potrzebujemy wiele drążków z wieszakami, regałów czy szuflad, zależy od tego, jakiego rodzaju rzeczy posiadamy. Warto również pomyśleć czy potrzebujemy dodatkowego przestrzeni na różne sprzęty, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

Dobrym wyborem do małej garderoby będzie zakup szafy na wymiar. Jest to świetny sposób na zwiększenie przestrzeni na nasze rzeczy oraz przeróżne dodatki. Dobrym wyborem są meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która słynie z pojemnych szaf ubraniowych. Świetnym pomysłem okaże się także pakowna szafa narożna, która zwiększy ilość niezbędnego miejsca do przechowywania naszych ubrań.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Następną metodą, która umożliwi powiększenie przestrzeni użytkowej w Twojej garderobie jest wstawienie drzwi przesuwnych. Będzie to dobra decyzja. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia zwykłych drzwi. W tym wypadku możemy wybrać dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które można odnaleźć w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Dekorując garderobę należy mieć na uwadze, że wybór właściwych mebli nie wystarczy. Bardzo istotne jest również odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, by promienie światła docierały do wszelkich półek oraz zakamarków. W przypadku sporych przestrzeni powinniśmy skupić się również na oświetleniu punktowym, iż oświetlenie ogólne może nie być właściwe do zapewnienia odpowiedniej ilości oświetlenia. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one różne formy i bez problemu można je zamontować tam, gdzie się tylko chce.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ważny element każdej garderoby stanowi lustro. Bardzo duże lustro pełni dwie ważne funkcje. Jest ono niezbędne podczas wyboru ubioru i zwiększa optycznie pomieszczenie. W przypadku niedużego pokoju dobrze jest zastąpić lustro stojące wiszącym. Świetną decyzją jest też wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • E-zakupy

    Każdy powinien pamiętać, że dobre oprogramowanie sklepu internetowego, to podstawa, aby nasz sklep internetowy działał w jak najlepszym porządku. Wiadomo, że nie wszyscy przykładają się do tego, aby sklepy były funkcjonalne. Trzeba liczyć się z tym, że jest to bardzo istotne i niezwykle ważne. Jeśli ktoś zaniedbuje tak oczywiste sprawy, to na pewno nie jest…

    Read more
  • Biuro rachunkowe Piekary Śląskie

  • Doradca kredytowy

  • Elektroniczny obieg faktur

  • Tanie zakupy srodkow trwalych