Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

fordanserki-8Jeśli jesteś osobą, która ma wrażenie, że dobra zabawa płynie w jej żyłach, a zdolności do kontaktów towarzyskich wyssałaś z mlekiem matki, to jest dla ciebie idealna praca! Nie szkodzi, że lubisz imprezy do białego rana, a liczne spotkania towarzyskie opuszczasz na końcu. Przydałoby się, żebyś była duszą towarzystwa, cieszyła się poczuciem humoru i żeby cechowała cię nutka szaleństwa. Może to dziwne, ale te wszystkie cechy, to idealna podsumowanie tego, kim musi być fordanserka.
Brzmi jak praca z marzeń, prawda? I nie co ukrywać, że tak jest. O zawód fordanserki biją się tabuny młodych kobiet, które, znudzone pracą za biurkami, chcą spróbować czegoś nowego z nutką szaleństwa.
Zadaniem fordanserki jest przybywanie na rozmaite eventy, imprezy i spotkania i kierowanie nimi w umiejętny sposób, tak by nikt nie czuł się znudzony. Fordanserka musi umieć wyjść obronną ręką z kryzysowej sytuacji i wiedzieć, co zrobić, kiedy impreza nieoczekiwanie zaczyna przeradzać się w towarzyską katastrofę.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Biuro rachunkowe Piekary Śląskie

    Jakie firmy najczęściej występują w dużych miastach? Ostatnio jak grzyby po deszczu wszędzie pojawiają się apteki. Czyżby Polska była krajem chorych ludzi? Czy naprawdę potrzebujemy tych wszystkich lekarstw? Apteki czerpią też zyski ze sprzedaży suplementów, a nad tym rynkiem nie ma żadnej kontroli. Polak może łykać i dziesięć różnych tabletek z różnymi witaminami. Nie zapyta…

    Read more
  • Szkoły językowe

  • Program do kantoru

  • Ekonomia

  • Firmy w Krakowie