Czy inwestowanie kapitału w złoto

Czy inwestowanie kapitału w złoto
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

finanse (8)Czy inwestowanie kapitału w złoto oraz inne metale szlachetne jest jedyną formą inwestycji, jaką należy rozważać w czasach zbliżającej się recesji ekonomicznej? Oczywiście, ogromna większość analityków oraz dziennikarzy ekonomicznych odpowiedziałyby, że tak, jednak wiele przemawia za tym, że omawiany problem jest jednak nieco bardziej skomplikowany, niż może się z pozoru wydawać, i należałoby rozważyć jeszcze inne możliwości.
Jak wiadomo, w czasach kryzusu lub niepewności rejestruje się znaczący odpływ pieniędzy z giełdy oraz funduszy inwestycyjnych. Słusznie uważa się, że inwestycja w akcje to w takich warunkach bardzo duże ryzyko. Jednak niektórzy są w stanie zarobić na akcjach również w trudnych warunkach recesji. Dotyczy to zarówno poszczególnych inwestorów, jak i wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych. W przypadku tych drugich mówimy tutaj o tak zwanych funduszach absolutnej stopy zwrotu, które, o ile są dobrze kierowane, osiągają zyski dosłownie w każdych warunkach, ponieważ właśnie takie jest ich główne założenie.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Przemysł obuwniczy

    Jeśli zakładamy sklep sprzedający obuwie, musimy zwrócić uwagę na kilka spraw. Po pierwsze – trzeba jasno określić własną grupę docelową. Czy chcemy sprzedawać buty wyłącznie męskie, damskie lub dziecięce? Najlepszą opcją będzie połączenie tych trzech asortymentów, wtedy zyskamy pewność, że nasza klientela będzie pokaźniejsza. Prowadzenie biznesu obuwniczego wymaga wiele nakładu pracy. Konkurencja na rynku jest…

    Read more
  • Szkolenia biznesowe

  • Zakupy internetowe

  • Program 500+ a agezekucja komornicza

  • Biuro rachunkowe Wrocław